Rezultati

Skupni rezultati ZTP

Priimek in ime Spol Kategorija Snovik Logatec Komenda Skupaj
Aljančič Nataša Ž P 100 x 100 200
Rink Aleš M P 50 100 36 186
Mlakar Gregor M P 100 60 x 160
Štupar Ema Ž P 60 36 60 156
Nagode Miran M P 24 45 80 149
Trček Marko M P 40 26 80 146
Rink Barbara Ž P 40 45 50 135
Kajzer Maja Ž P 40 40 50 130
Dagarin Meta Ž P 26 100 x 126
Barle Justi Ž P 32 36 36 104
Burja Irena Ž P 32 36 36 104
Peternel Andrej M P 22 80 x 102
Malus Franc M P x x 100 100
Petek Tomo M P 100 x x 100
Rutar Katja Ž P 100 x x 100
Zupanc Klara Ž P x x 100 100
Habjan Maja Ž P x 50 40 90
Atelšek Rafko M P x x 80 80
Hojnik Renata Ž P x 80 x 80
Jamnikar Marko M P 40 40 x 80
Planinc Miha M P x x 80 80
Žagar Snoj Nataša Ž P/A 60 x 12 72
Tekavčič Anže M P/A 14 40 15 69
Černe Aljaž M P 29 32 x 61
Bernik Jerca Ž P x 60 x 60
Cankar Tomaž M P 60 x x 60
Vrhunc Marjetka Ž P 60 x x 60
Zupan Gregor M P 26 29 x 55
Žnidaršič Aljoša M P x 14 40 54
Pobežin Robert M P 15 36 x 51
Veselič Aleš M P 16 11 24 51
Behrič Manca Ž D x x 50 50
Bončina Igor M A x 50 x 50
Božič Tjaša Ž D x x 50 50
Dremelj Nuša Ž D x x 50 50
Kölner Blaž M P x 50 x 50
Kurinčič Simon M A x x 50 50
Pokorn Jerca Ž A 50 x x 50
Pokorn Kužnik Jona Ž D 50 x x 50
Zupanič Patrik M D x 50 x 50
Korošec Janez M P 32 x 15 47
Grgič Blaž M P x 13 32 45
Prelovšek Lea Ž A x 30 15 45
Špeh Matej M P 45 x x 45
Suhadolc Miro M P 20 x 24 44
Kotar Dušan M A x x 40 40
Ledinšek Biserka Ž A 40 x x 40
Skok Sara Ž D x 40 x 40
Šumečki Janez M A 40 x x 40
Vardjan Rožič Tea Ž D/A 40 x 0 40
Logar Jože M P x 18 18 36
Zupan Tilen M A x 25 8 33
Babič Katja Ž A x x 30 30
Horvat Barbara Ž D x 30 x 30
Bratuša Petra Ž P x x 29 29
Eržen Boris M P x x 29 29
Selan Špela Ž P x x 29 29
Jagodic Joža M P x x 26 26
Gradišar Andreja Ž A x x 25 25
Hacin Kölner Irena Ž A x 25 x 25
Jerše Damjana Ž A 25 x x 25
Zupan Aleš M A 25 x x 25
Zupan Romana Ž A x 25 x 25
Hojnik Damir M P x 24 x 24
Osanič Aleš M P x x 24 24
Petrovič Julita Ž P x x 24 24
Šubic Barbara Ž P 24 x x 24
Babič Silvo M A x x 23 23
Milčinski Grega M P x 22 x 22
Jeromen Gregor M A x x 20 20
Jeromen Tina Ž A x x 20 20
Kajzer Janez M P 20 x x 20
Mirković Denis M P x 20 x 20
Jerčič Vasja M P x x 18 18
Zalaznik Gašper M A x 18 x 18
Zalaznik Gregor M A x 18 x 18
Urbanija Blaž M P x 16 x 16
Zobavnik Aleš M A x x 16 16
Stegel Sebastijan M A x 15 x 15
Ulčar Irena Ž A x 15 0 15
Verbič Primož M P x 15 x 15
Gabrovšek Jan Ažbe M P x x 14 14
Zabret Peter M P 14 x x 14
Čerin Aleš M P x x 13 13
Adamič Marja Ž A x 12 0 12
Božič Danilo M P x 12 x 12
Čerin Matej M P x x 12 12
Hozjan Nada Ž A x 12 x 12
Seliškar Janja Ž A x 12 0 12
Snoj Boštjan M A x x 12 12
Stegel Mateja Ž A x 12 x 12
Suhadolc Tatjana Ž A x x 12 12
Šubic Maj M P 12 x x 12
Kastelic Igor M P x 11 x 11
Štefe Aleš M P x x 11 11
Vrhunc Jože M P 11 x x 11
Dušan Petrovič M P x x 10 10
Moretti Danijel M P x 9 x 9
Ravnikar Nika Ž A x x 9 9
Cerkvenik Nina Ž A x 8 x 8
Ferletič Metka Ž A x 8 x 8
Likar Sara Ž A x 8 x 8
Pečar Flora Ž A x 8 x 8
Volk Mojca Ž A x 8 x 8
Malus Ožbej M A x x 7 7
Testen Ksenija Ž A x x 7 7
Leban Kaja Ž A x x 5 5
Prelovšek Grega M A x x 5 5
Rožič Darja Ž A x x 3 3
Rožič Peter M A x x 3 3
Valentinčič Urša Ž A x x 3 3
Jeraj Ajda Ž A x x 0 0
Štupar Ludvik M A x x 0 0

ZTP Logatec 16/17

Aktivna

10:00:00
Mesto Start.št. Priimek Ime Drž. Čas Rezultat
1 35 Bončina Igor SI 11:49:00 1:49:00
2 52 Tekavčič Anže SI 11:52:00 1:52:00
3 53 Prelovšek Lea SI 11:52:10 1:52:10
4 17 Hacin Kölner Irena SI 11:59:00 1:59:00
4 9 Zupan Romana SI 11:59:00 1:59:00
4 10 Zupan Tilen SI 11:59:00 1:59:00
7 50 Zalaznik Gregor SI 12:45:00 2:45:00
7 51 Zalaznik Gašper SI 12:45:00 2:45:00
9 38 Adamič Marja SI 13:34:00 3:34:00
9 42 Hozjan Nada SI 13:34:00 3:34:00
9 40 Seliškar Janja SI 13:34:00 3:34:00
9 43 Stegel Mateja SI 13:34:00 3:34:00
9 44 Stegel Sebastijan SI 13:34:00 3:34:00
9 39 Ulčar Irena SI 13:34:00 3:34:00
14 46 Cerkvenik Nina SI 13:21:00 3:21:00
14 48 Ferletič Metka SI 13:21:00 3:21:00
14 47 Likar Sara SI 13:21:00 3:21:00
14 45 Volk Mojca SI 13:21:00 3:21:00
14 49 Pečar Flora SI 13:21:00 3:21:00

 

Dogtrek

10:00:00
Mesto Start.št. Priimek Ime Drž. Čas Rezultat
1 36 Zupanič Patrik SI 11:52:00 1:52:00
2 37 Skok Sara SI 11:52:20 1:52:20
3 41 Horvat Barbara SI 13:11:00 3:11:00

 

Pohodniška Ženske

9:00:00
Mesto Start.št. Priimek Ime Drž. Čas Rezultat
1 26 Dagarin Meta SI 11:14:15 2:14:15
2 11 Hojnik Renata SI 11:30:00 2:30:00
3 27 Bernik Jerca SI 11:31:00 2:31:00
4 5 Habjan Maja SI 11:32:00 2:32:00
5 15 Kajzer Maja SI 11:54:20 2:54:20
5 18 Rink Barbara SI 11:54:20 2:54:20
7 1 Barle Justi SI 11:55:20 2:55:20
7 2 Burja Irena SI 11:55:20 2:55:20
7 13 Štupar Ema SI 11:55:20 2:55:20

 

Pohodniška Moški

9:00:00
Mesto Start.št. Priimek Ime Drž. Čas Rezultat
1 19 Rink Aleš SI 10:51:00 1:51:00
2 34 Mlakar Gregor SI 10:52:00 1:52:00
2 7 Peternel Andrej SI 10:52:00 1:52:00
4 16 Kölner Blaž SI 10:56:00 1:56:00
5 31 Nagode Miran SI 11:13:00 2:13:00
6 4 Jamnikar Marko SI 11:14:00 2:14:00
7 25 Pobežin Robert SI 11:14:15 2:14:15
8 29 Černe Aljaž SI 11:19:00 2:19:00
9 8 Zupan Gregor SI 11:26:00 2:26:00
10 30 Trček Marko SI 11:26:02 2:26:02
11 12 Hojnik Damir SI 11:30:00 2:30:00
12 28 Milčinski Grega SI 11:31:00 2:31:00
13 20 Mirković Denis HR 11:31:30 2:31:30
14 6 Logar Jože SI 11:32:00 2:32:00
15 33 Urbanija Blaž SI 11:36:00 2:36:00
16 32 Verbič Primož SI 11:36:10 2:36:10
17 23 Žnidaršič Aljoša SI 11:52:20 2:52:20
18 24 Grgič Blaž SI 11:53:00 2:53:00
19 3 Božič Danilo SI 11:54:00 2:54:00
20 14 Kastelic Igor SI 11:54:20 2:54:20
20 22 Veselič Aleš SI 11:54:20 2:54:20
22 21 Moretti Danijel HR 12:09:00 3:09:00

 

ZTP Snovik 16/17

Pohodniška Ženske 9:00:00
Mesto Start.št. Priimek Ime Drž. Čas Rezultat
1 28 ALJANČIČ NATAŠA SI 11:42 2:42:00
1 45 Rutar Katja SI 11:42 2:42:00
3 24 Štupar Ema SI 12:44 3:44:00
3 18 Vrhunc Marjetka SI 12:44 3:44:00
3 23 Žagar Snoj Nataša SI 12:44 3:44:00
6 32 Kajzer Maja SI 12:53 3:53:00
6 21 Rink Barbara SI 12:53 3:53:00
8 25 Barle Justi SI 13:07 4:07:00
8 26 Burja Irena SI 13:07 4:07:00
10 47 Dagarin Meta SI 13:14 4:14:00
11 30 Šubic Barbara SI 13:02 4:02:00

Pohodniška Moški 9:05:00
Mesto Start.št. Priimek Ime Drž. Čas Rezultat
1 31 mlakar gregor SI 11:09 2:04:00
1 37 Petek Tomo SI 11:09 2:04:00
3 39 Cankar Tomaž SI 11:24 2:19:00
4 20 Rink Aleš SI 11:26 2:21:00
5 27 Špeh Matej SI 11:36 2:31:00
6 19 Jamnikar Marko SI 11:40 2:35:00
7 36 Trček Marko SI 11:40 2:35:00
7 44 Korosec Janez SI 11:42 2:37:00
9 38 Černe Aljaž SI 11:48 2:43:00
10 35 Zupan Gregor SI 11:51 2:46:00
11 41 Nagode Miran SI 12:04 2:59:00
12 40 Peternel Andrej SI 12:15 3:10:00
13 34 Kajzer Janez SI 12:44 3:39:00
13 33 SUHADOLC MIRO SI 12:44 3:39:00
15 22 Veselič Aleš SI 12:53 3:48:00
16 46 Pobezin Robert SI 13:14 4:09:00
17 42 Tekavčič Anže SI 13:17 4:12:00
18 43 Zabret Peter SI 13:17 4:12:00
19 29 Šubic Maj SI 13:02 3:57:00
20 17 Vrhunc Jože SI 13:43 4:38:00

Zimski treking pokal 15/16

Ime in priimek Točke 1. tekma Točke 2. tekma Točke 3. tekma Skupaj
Gregor Mlakar 100 50 100 250
Maja Habjan 40 100 140
Maja Kajzer 50 36 50 136
Ema Štupar 50 20 50 120
Martin Česnik 80 36 116
Marko Trček 45 26 45 116
Aleš Rink 50 32 29 111
Tajda Bogataj 100 100
Peter Tušar 100 100
Simon Stanonik 100 100
Klara Zupanc Korošec 100 100
Matjaž Koprivc 100 100
Tadeja Drolc 100 100
Thomas Hribernig 100 100
Zvonko Majcen 100 100
Helga Brigita Kočevar 40 24 29 93
Polona Kočevar 40 24 29 93
Meta Dagarin 32 60 92
Barbara Šubic 80 80
Lili Poljanšek 80 80
Jerca Bernik 80 80
Neža Jurjavčič 80 80
Nejc Zorman 80 80
Barbara Horvat 80 80
Gregor Fras 32 32 64
Mark Bogataj 60 60
Boris Eržen 40 5 15 60
Mojca Foški 60 60
Miran Nagode 60 60
Tomaž Cankar 60 60
Alenka Kristl 60 60
Mihael Lukanovič 60 60
Katja Rakušček 50 50
Martina Jesenko 50 50
Dominika Pintar 50 50
Blaž Koelner 50 50
Mojca Volk 50 50
Nina Buh 50 50
Suzi Simenčič 50 50
Tanja Gosak 50 50
Andrej Peternel 45 45
Luka Merzelj 45 45
Blaž Špec 45 45
Miro Suhadolc 20 9 12 41
Gregor Drnovšek 14 26 40
Valter Foški 24 16 40
Aleš Furlan 26 13 39
David Štritof 18 20 38
Dušan Kotar 22 15 37
Ambrož Modrijan 18 18 36
Rok Galin 18 18 36
Jože Logar 10 26 36
Julita Petrovič 36 36
Alen Paliska 36 36
Janez Korošec 36 36
Martin Čotar 36 36
Andreja Bogataj 32 32
Judita Mlinar 32 32
Karin Jesenko 32 32
Ana Plavčak 32 32
Jon Budihna 12 20 32
Robert Pobežin 12 20 32
Miran Goričanec 29 29
Danilo Božič 26 26
Grega Milčinski 26 26
Jure Habjanič 26 26
Ada Humar 20 20
Sonja Suhadolc 20 20
Tatjana Suhadolc 20 20
Franci Habjan 15 15
Jasna Pirc 14 14
Urška Gašper Oblak 14 14
Andrej Bogataj 14 14
Matej Drnovšek 14 14
Boštjan Novak 13 13
Mateja Babič 12 12
Marko Mlinar 12 12
Matjaž Rakušček 12 12
Dušan Petrovič 11 11
Aljoša Žnidaršič 10 10
Blaž Grgič 10 10
Janez Kajzer 9 9
Miran Jesenko 7 7
Primož Jeras 6 6
Robert Oblak 4 4
Jure Čebašek 0 0

ZTP Črni Kal 15/16

TREK MOŠKI 18KM
1 GREGOR MLAKAR 10:00:00 11:55:00 1:55:00
2 NEJC ZORMAN 10:00:00 11:55:02 1:55:02
3 MIRAN NAGODE 10:00:00 11:57:00 1:57:00
4 BLAŽ KOELNER 10:00:00 11:57:00 1:57:00
5 BLAŽ ŠPEC 10:00:00 12:13:00 2:13:00
5 MARKO TRČEK 10:00:00 12:13:00 2:13:00
7 MARTIN ČOTAR 10:00:00 12:15:00 2:15:00
7 Alen Paliska 10:00:00 12:15:00 2:15:00
9 ALEŠ RINK 10:00:00 12:25:00 2:25:00
10 JURE HABJANIČ 10:00:00 12:30:00 2:30:00
10 JOŽE LOGAR 10:00:00 12:30:00 2:30:00
10 GREGA MILČINSKI 10:00:00 12:30:00 2:30:00
13 ROBERT POBEŽIN 10:00:00 12:37:00 2:37:00
13 JON BUDINHA 10:00:00 12:37:00 2:37:00
15 VALTER FOŠKI 10:00:00 12:38:00 2:38:00
16 KOTAR DUŠAN 10:00:00 12:45:00 2:45:00
16 BORIS ERŽEN 10:00:00 12:45:00 2:45:00
18 ALEŠ FURLAN 10:00:00 13:07:00 3:07:00
19 MIRO SUHADOLC 10:00:00 13:30:00 3:30:00
20 DUŠAN PETROVIČ 10:00:00 13:33:00 3:33:00
21 BLAŽ GRGIČ 10:00:00 14:05:00 4:05:00
21 ALJOŠA ŽNIDARŠIČ 10:00:00 14:05:00 4:05:00
DOG TREK
1 ZVONKO MAJCEN (ASJA) 10:06:00 13:30:00 3:24:00
1 MATJAŽ KOPRIVC (TEBA&DI) 10:06:00 13:30:00 3:24:00
1 TADEJA DROLC (NAWAL) 10:06:00 13:30:00 3:24:00
4 MIHAEL LUKANOVIČ (LABRADORMOON) 10:06:00 11:40:00 1:34:00 mp -1
5 MOJCA VOLK 10:06:00 13:00:00 2:54:00 mp-1
TREK ŽENSKE 18KM
1 MAJA HABJAN 10:00:00 12:29:00 2:29:00
2 JERCA BERNIK 10:00:00 12:29:05 2:29:05
3 META DAGARIN 10:00:00 12:37:00 2:37:00
4 EMA ŠTUPAR 10:00:00 13:30:00 3:30:00
4 MAJA KAJZER 10:00:00 13:30:00 3:30:00
4 DOMINIKA PINTAR 10:00:00 13:30:00 3:30:00
7 JULITA PETROVIČ 10:00:00 13:33:00 3:33:00
8 ANA PLAVČAK 10:00:00 14:41:00 4:41:00
9 POLONA KOČEVAR 10:00:00 14:55:00 4:55:00
9 HELGA BRIGITA KOČEVAR 10:00:00 14:55:00 4:55:00
TREK 8 KM
1 ADA HUMAR 10:06:00 13:40:00 3:40:00
1 TATJANA SUHADOLC 10:06:00 13:40:00 3:40:00
3 MARJA ADAMIČ 10:06:00 14:05:00 4:05:00
3 DARJA BOKALIČ 10:06:00 14:05:00 4:05:00
3 IRENA ULČAR 10:06:00 14:05:00 4:05:00
6 ANA JELUŠIČ 10:06:00 13:00:00 2:54:00 mp-1
6 NINA CERKVENIK 10:06:00 13:00:00 2:54:00 mp-1
6 FLORA PEČAR 10:06:00 13:00:00 2:54:00 mp-1

Zimski treking pokal v Žireh 15/16

 Razvrstitev: Dekleta

Uvrstitev Tekmovalka Skupni čas opombe
1 Tajda Bogataj 2:02:00
2 Barbara Šubic 2:10:00
2 Lili Poljanšek 2:10:00
3 Katja Rakušček 2:18:00
3 Martina Jesenko 2:18:00
4 Maja Habjan 2:41:00
5 Maja Kajzer 2:44:00
6 Andreja Bogataj 2:54:00
6 Judita Mlinar 2:54:00
6 Karin Jesenko 2:54:00
7 Helga Kočevar 2:57:00
7 Polona Kočevar 2:57:00
8 Ada Humar 3:07:00
8 Eva Štupar 3:07:00
8 Sonja Suhadolc 3:07:00
8 Tatjana Suhadolc 3:07:00
9 Jasna Pirc 4:30:00
9 Urška Gašper Oblak 4:30:00
10 Mateja Babič 3:04:00  – 1 KT

 

Razvrstitev: Fantje

Uvrstitev Tekmovalec Skupni čas opombe
1 Peter Tušar 1:28:00
1 Simon Stanonik 1:28:00
2 Mark Bogataj 1:28:01
3 Gregor Mlakar 1:28:02
4 Andrej Peternel 1:39:00
4 Luka Merzelj 1:39:00
5 Martin Česnik 1:53:00
6 Gregor Fras 1:59:00
6 Aleš Rink 1:59:00
7 Danilo Božič 2:00:00
7 Gregor Drnovšek 2:00:00
7 Marko Trček 2:00:00
8 David Štritof 2:02:00
9 Ambrož Modrijan 2:03:00
9 Rok Galin 2:03:00
10 Franci Habjan + Luna 2:05:00 dogtrek
11 Andrej Bogataj 2:06:00
12 Boštjan Novak 2:07:00
13 Marko Mlinar 2:18:00
13 Matjaž Rakušček 2:18:00
14 Jože Logar 2:41:00
15 Janez Kajzer 2:44:00
15 Miro Suhadolc 2:44:00
16 Miran Jesenko 2:54:00
17 Primož Jeras 2:57:00
18 Boris Eržen 3:20:00
19 Robert Oblak 4:30:00

 

 

 

Zimski treking pokal v Snoviku 15/16

TREKING ŽENSKE

Mesto UDELEŽENEC Skupni čas
1 Zupanc Korošec Klara 4:00:00
2 Jurjavčič Neža 4:03:00
3 Foški Mojca 4:29:00
4 Kajzer Maja 4:37:00
4 Štupar Ema 4:37:00
6 Kočevar Helga Brigita* 5:11:00
6 Kočevar Polona* 5:11:00
8 Dagarin Meta** 5:34:00

TREKING MOŠKI

Mesto UDELEŽENEC Skupni čas
1 Mlakar Gregor 2:59:00
2 Česnik Martin 3:20:00
3 Cankar Tomaž 3:52:00
4 Rink Aleš 3:53:00
5 Trček Marko 3:55:00
6 Eržen Boris 3:59:00
7 Korošec Janez 4:00:00
8 Fras Gregor 4:02:00
9 Goričanec Miran 4:03:00
10 Furlan Aleš 4:10:00
11 Foški Valter 4:29:00
12 Kotar Dušan 4:37:00
13 Suhadolc Miro 4:37:00
14  Modrijan Ambrož 4:45:00
14 Galin Rok 4:45:00
14 Štritof David 4:45:00
17 Drnovšek Gregor 5:17:00
17 Drnovšek Matej 5:17:00
18 Budihna Jon** 5:34:00
18 Pobežin Robert** 5:34:00
X Čebašek Jure Dns

DOGTREK

Mesto UDELEŽENEC Skupni čas
1 Thomas Hribernig* 3:58:00
2 Barbara Horvat* 4:40:00
3 Kristl Alenka* 6:08:00
4 Buh Nina* 6:10:00
4 Gosak Tanja* 6:10:00
4 Simenčič Suzi* 6:10:00

10KM TREK (NETEKMOVALNO)

Mesto UDELEŽENEC Skupni čas
1 Gašper Oblak Urška 4:19:00
2 Zupanc Urška 4:24:00
3 Petrovič Julita 4:24:00
4 Petrovič Dušan 4:29:00
5 Humar Ada 4:36:00
5 Suhadolc Tatjana 4:36:00
7 Mihelič Blaž 4:37:00
7 Štalekar Maja 4:37:00
7 Vidmar Miha 4:37:00
7 Vogrič Sindi 4:37:00

**poznejši štart

*manjka KT

Zimski orientacijski pokal 14/15

mesto ZOP 14/15  – trek M čas točke 1.tekma
1 Gregor Mlakar 01:33:00 25
2 Igor Marolt 01:49:50 20
3 Krzysctof Muszynski 01:59:45 16
4 Gregor Fras 02:13:00 13
5 Janez Novak 02:22:53 11
6 Aleš Rink 02:26:12 10
7 Rok Galin 02:29:00 9
8 Miro Suhadolc 02:29:12 8
8 Janez Kajzer 02:29:12 8
10 Janez Korošec 02:39:00 5
11 Boris Eržen 02:41:55 4
12 Aleš Furlan 03:09:00 3
13 Jon Budighna 03:12:00 2
13 Robert Pobežin 03:12:00 2
dog-trek dolga
1 Srečko Deželak  04:10:00 25
dog-trek kratka
1 Barbara Rink 2:22:00 13
2 Nika Četrtič 4:39:00 10
2 Barbara Horvat 4:39:00 10
trek Ž
1 Ema Štupar 02:29:12 25
2 Meta Dagarin 03:12:00 20
 
Točkovanje: (1. mesto- 25, 2. mesto – 20, 3. – 16, 4. – 13, 5. – 11, 6. – 10, 7. – 9, 8. – 8, 9. – 7, 10. – 6, 11. – 5, 12. – 4, 13. – 3, 14. – 2, 15. -1)
Legenda:
/  ni se udeležil tekme 
*  tekma še ni bila izvedena
–  brez točk
dog-trek kratka dobi polovično število točk zaokroženih na celo številko glede na dolgo progo

Eko avantura Kamnik 2014

Mesto Tekmovalec Skupen Čas (h:m:s) Pobrane točke Pribitki v min
1 Tomaž Cankar 3:36:30 10 + 8 0
2 Robert Pobežin 3:36:50 10 + 8 0
3 Meta Dagarin 3:37:10 10 + 8 0
4 Vasja Jerčič 3:37:50 10 + 8 0
5 Janez Korošec 3:39:00 10 + 8 0
6 Andrej Šmid 4:05:20 10 + 8 0
7 Blaž Urbanija 5:39:59 8 + 7 60:00 + 15:00
8 Barbara Rink 6:32:10 8 + 4 60:00 + 60:00
8 Aleš Rink 6:32:10 8 + 4 60:00 + 60:00
10 Miha Skočir DNS 0 0
11 Rok Bremec DNS 0 0

Žirovski treking (STL)

 

URADNI REZULTATI IZPIS PDF

Zimski orientacijski pokal 13/14

Prva tekma:

Mesto Tekmovalka Čas Pobrane točke Osvojene točke
1 Ema Štupar 2:57:34 7 25
2 Mojca Flerin 2:57:38 7 20
3 Mojca Foški 4:00:00 7 16
4 Marja Adamič 4:38:00 5 13
4 Tatjana Suhadolc 4:38:00 5 13
4 Svetlana Novakovič 4:38:00 5 13

 

Mesto Tekmovalec Čas Pobrane točke  Osvojene točke
1 Gregor Mlakar 2:23:02 7 25
2 Igor Marolt 2:23:05 7 20
3 Boštjan Erjavšek 2:25:00 7 16
4 Tadej Uršič 2:26:11 7 13
5 Aleš Novak 2:30:44 7 11
6 Janez Korošec 2:34:34 7 10
7 Rok Galin 2:57:34 7 9
8 David  Štritof 2:57:38 7 8
9 Miha Urbanija 2:58:20 7 7
10 Denis Sitar 3:00:00 7 6
11 Marko Hren 3:03:55 7 5
11 Luka Hren 3:03:55 7 5
13 Jure Novak 3:17:00 7 3
14 Valter Foški 4:00:00 7 2
15 Primož Jeras 4:10:00 7 1
16 Darko Dolinar 3:31:47 5  – 
17 Andrej Štrajhar 3:03:05 4  – 
 
Točkovanje: (1. mesto- 25, 2. mesto – 20, 3. – 16, 4. – 13, 5. – 11, 6. – 10, 7. – 9, 8. – 8, 9. – 7, 10. – 6, 11. – 5, 12. – 4, 13. – 3, 14. – 2, 15. -1)
Legenda:
/  ni se udeležil tekme 
*  tekma še ni bila izvedena
–  brez točk

Eko avantura Kamnik

Kategorija Lenuh:

Ekipa skupni čas točke
JT 20:39:00 60.00
Leteči Nomadi / Pustolovec Rajd 23:31:00 59.00
Leteči Nomadi 20:15:00 57.00
Pustolovec Rajd I 24:00:00 43.00
snete sekire 22:44:00 42.00

 

Kategorija Velika planina:

Ekipa skupni čas točke
Pustolovec Rajd 2 9:01:00 41.00
Konopla ŠD HSL Amfibija 9:27:00 40.00
Polaris 8:50:00 39.00
Roller Express 7:54:00 35.00
303 6:56:00 24.00
Carpe Diem 8:10:00 22.00

Zimski orientacijski pokal 12/13

Skupni rezultati po točkah:
 
 1. Gregor Mlakar – 70 (/, 25, /, 20, 25)
2. Ema Štupar – 65 (10, 11, 13, 11, 20)
3. Blaž Urbanija49 (16, 13, 20, /, /)
4. Tadej Uršič – 45 (25, 20, /, /, /)
5. Andrej Štrajhar  – 32 (/, 6, /, 13, 13)
5. Igor Marolt  – 32 (/, 16, /, /, 16)
7. Mark Babnik  – 25 (/, /, 25, /, /)
7. Nejc Zorman – 25  (/, /, /, 25, /)
9. Dušan Kotar – 22 (13, 9, /, /, /)
10. Janez Korošec – 21 (5, /, 16, /, /)
10. Marja Adamič  – 21 (/, 8, 13, /, /)
12. Martin Česnik – 20 (20, /, /, /, /)
12. Miro Suhadolc – 20 (9, 11, /, /, /)
14. Blaž Kölner – 16 (/, /, /, 16, /)
15. Rok Pintar –  13 (/, /, /, /, 13)
15: Andrej Nograšek – 13 (/, /, /, /, 13)
17. Mark Agovič – 11 (11, /, /, /, /)
18. Miha Urbanija – 8 (8, /, /, /, /)
18. Tatjana Suhadolc – 8 (/, 8, /, /, /)
20. Alenka Juvan – 7 (7, /, /, /, /)
20. Ada Humar – 7 (7, /, /, /, /)
22.Veronika Zupanc Korošec – 5 (5, /, /, /, /)
 
 
 
 
Točkovanje: (1. mesto- 25, 2. mesto – 20, 3. – 16, 4. – 13, 5. – 11, 6. – 10, 7. – 9, 8. – 8, 9. – 7, 10. – 6, 11. – 5, 12. – 4, 13. – 3, 14. – 2, 15. -1)
Legenda:
/ – ni se udeležil tekme 
* – tekma še ni bila izvedena

Lenuhov orientacijski izziv

Rezultati najboljših treh tekmovalcev v skupni kategoriji:

1. Izabel Vadnal – 2:09:56
2. Metka Udovič – 2:22:47
3. Barbara Višnar – 3:00:26
3. Matej Višnjar – 3:00:26

Lenuhov kolesarsko orientacijski izziv

Rezultati najboljših treh tekmovalcev v skupni kategoriji:

1. Gregor “Lenuh” Kurnik – 2:22:17
2. Mark Agovič – 3:11:32
3. Andrej Štrajhar – 3:11:56

Lenuhov orientacijski izziv – drugič

Rezultati najboljših treh tekmovalcev v skupni kategoriji:
1. Mark Babnik- 2:33:34
2. Andrej Štrajhar – 2:45:12
3. Primož Jeras – 2:49:11